Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Další 4 výhry Týmu Kadetek a Juniorek B!!!

Úspěšný víkend našich kadetek a juniorek B!!!!

Náš B tým kadetek a juniorek absolvoval úspěšný víkend. V sobotu v krajské kadetské soutěži porazil Děčín 3:0 (16, 15, 22), 3:0 (21, 9, 26). V neděli si tým poradil v krajské soutěži juniorek s Litvínovem 3:0 (11, 23, 15), 3:2 (-24, 18, 16, -16, 11). Sobotní zápasy vedené trenérkou Evou Jandovou probíhali v uvolněné pohodové náladě. Na hřišti se prostřídaly všechny hráčky a ukázaly, že máme široký tým, který náročné zápasy zvládne. V neděli jsme v prvním zápase na soupeře vlítli a zaslouženě jsme vyhráli první set. První zápas jsme měli prakticky pod kontrolou. Drtili jsme soupeře podáním a předvedli jsme spoustu akcí začínající příjmem nebo obranou v poli, náhrou a útokem. Takže výhra 3:0. Druhý zápas začal naší prohrou v prvním setu. Hrála základní sestava. Byl to první prohraný set po celkem 15 vyhraných. Nesložili jsme se a v následujících dvou setech jsme opět dominovali. Bohužel jsme prohráli čtvrtý set o parník. Následující 5. rozhodující set jsme ale již měli pod kontrolou. Ve druhém nedělním zápase se již asi začala projevovat únava z náročného víkendu. Naše nahrávačka Sanny momentálně hraje všechny zápasy a bohužel zatím nemáme alternativu. Alwe pracujeme na odstranění tohoto problému:-) Potřebujeme do hry zapojit více hráček. Když to uděláme, tak to je okamžitě vidět na výsledku. Přesto musíme neustále dávat šanci více hráčkám a doufat, že se výsledek dostaví.