Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Houpačka v Mostě....

Skvělý výkon v prvním zapase a ...

V neděli jsme cestovali v krajské soutěži U20 do Mostu. Zde jsme první zápas vyhráli 1:3 (-21,-19,17,-16) a druhý prohráli 3:0 (16,26,10). S Mostem jsme se v prvním zápasu doslova rvali o vítězství. Děvčata byla zdravě nahecovaná a na výkonu to bylo znát. Ve čtvrtém setu jsme museli opět improvizovat na nahrávce. Z pozice smečařky jsme museli stáhnout Alenu Bártovou. Alena naposledy nahrávala asi před 3 lety. Přesto se s tím rvala a ostatní hráčky jí hodně pomohly. Tým se doslova semknul a slavili jsme zasloužené vítězství v setu i v zápase.Na druhý zápas jsme na nahrávku stáhli z pozice libera Věrku Vondruškovou. Co se povedlo v sobotu a v prvním zápase, se bohužel neopakovalo. Tým doslova přestal hrát. Chybovali jsme na příjmu a v rozehře. A když jsme se dostali do hry a do útoku, tak náš útok postrádal razanci a kvalitu. 5x jsme v rozehře měli přijmuto a nahráno a bod nakonec slavil Most. Ve finále zasloužená výhra Mostu.