Volejbal Ústí nad Labem
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
MENU
KDO JSME ...
O klubu
Trenéři
Místa
Ke stažení
Partneři
Týmy
Ženy - A1
Juniorky a kadetky A (A2:U20+U18)
Juniorky a kadetky B (B1:U20+U18)
Starší žákyně A (A3:U18+U16)
Starší žákyně B (A4:U16)
Mladší žákyně A (A5:U14)
Mladší žákyně B (B2:U14)
Přípravka st. (U12S)
Přípravka ml. (U12M)
Tréninky
Soutěže
US-Z-1
2-U20Z
CP-U20Z
US-U20Z
1-U18Z
US-U18Z
CP-U16Z
US-U16Z
US-U16Z-PNN
US-U14Z-6
US-U14Z-4
US-U14Z-3
Termínový kalendář
Články
Informace
Pro rodiče
Platby
Interní předpisy
Letní soustředění
Testování - klubové rekordy
Kontakty
E-SHOP
Klubové položky
Klubové oblečení JAKO
Nová hráčka
Nábor
Jak se stát členem
Registrace
KDO JSME ...
O klubu
Trenéři
Místa
Ke stažení
Partneři
Týmy
Ženy - A1
Juniorky a kadetky A (A2:U20+U18)
Juniorky a kadetky B (B1:U20+U18)
Starší žákyně A (A3:U18+U16)
Starší žákyně B (A4:U16)
Mladší žákyně A (A5:U14)
Mladší žákyně B (B2:U14)
Přípravka st. (U12S)
Přípravka ml. (U12M)
Tréninky
Soutěže
US-Z-1
2-U20Z
CP-U20Z
US-U20Z
1-U18Z
US-U18Z
CP-U16Z
US-U16Z
US-U16Z-PNN
US-U14Z-6
US-U14Z-4
US-U14Z-3
Termínový kalendář
Články
Informace
Pro rodiče
Platby
Interní předpisy
Letní soustředění
Testování - klubové rekordy
Kontakty
E-SHOP
Klubové položky
Klubové oblečení JAKO
Nová hráčka
Nábor
Jak se stát členem
Registrace
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
KDO JSME ...
O klubu
Trenéři
Místa
Ke stažení
Partneři
Týmy
Ženy - A1
Juniorky a kadetky A (A2:U20+U18)
Juniorky a kadetky B (B1:U20+U18)
Starší žákyně A (A3:U18+U16)
Starší žákyně B (A4:U16)
Mladší žákyně A (A5:U14)
Mladší žákyně B (B2:U14)
Přípravka st. (U12S)
Přípravka ml. (U12M)
Tréninky
Soutěže
US-Z-1
2-U20Z
CP-U20Z
US-U20Z
1-U18Z
US-U18Z
CP-U16Z
US-U16Z
US-U16Z-PNN
US-U14Z-6
US-U14Z-4
US-U14Z-3
Termínový kalendář
Články
Informace
Pro rodiče
Platby
Interní předpisy
Letní soustředění
Testování - klubové rekordy
Kontakty
E-SHOP
Klubové položky
Klubové oblečení JAKO
Nová hráčka
Nábor
Jak se stát členem
Registrace
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Galerie
Facebook
Flickr
Instagram
Starší žákyně A (A3:U18+U16)
Přehled
Soupiska
Zápasy
Články
Události
Starší žákyně A (A3:U18+U16)
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Články
Události
Soutěž
Všechny soutěže
2-U18Z
KP U16Z
ČP U16Z
KVALIFIKACE KP U16Z
Turnaj VC Volejbalu Ústí
Turnaj VC Plzně
MČR - KVALIFIKACE
MČR - FINÁLE
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
srpen 2024
sobota
31. 8.
Volejbal Ústí nad Labem U20
Volejbal ústí nad Labem U18/U16
so 31. 8. 2024 9:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, První
2:0
so 31. 8. 2024 9:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, První
sobota
31. 8.
Volejbal ústí nad Labem U18/U16
Tatran Střešovice U18
so 31. 8. 2024 10:30
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, Druhé
0:2
so 31. 8. 2024 10:30
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, Druhé
sobota
31. 8.
Volejbal ústí nad Labem U18/U16
VK Karlovy Vary A
so 31. 8. 2024 12:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, Třetí
0:2
so 31. 8. 2024 12:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, Třetí
sobota
31. 8.
Volejbal ústí nad Labem U18/U16
Tatran Střešovice U20
so 31. 8. 2024 13:00
@
Stará 99
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí
0:2
so 31. 8. 2024 13:00
@
Stará 99
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí
sobota
31. 8.
Volejbal ústí nad Labem U18/U16
VK Karlovy Vary B
so 31. 8. 2024 13:35
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, Čtvrté
0:2
so 31. 8. 2024 13:35
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
Turnaj VC Volejbalu Ústí, Čtvrté
září 2024
sobota
7. 9.
LOKOMOTIVA PLZEŇ
Volejbal Ústí n.L.
včera v 10:20
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, První
– : –
včera v 10:20
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, První
sobota
7. 9.
SK TŘEBÍN, z.s.
Volejbal Ústí n.L.
včera v 13:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Druhé
– : –
včera v 13:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Druhé
sobota
7. 9.
VSK Český Krumlov
Volejbal Ústí n.L.
včera v 14:40
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Třetí
– : –
včera v 14:40
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Třetí
sobota
7. 9.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
včera v 15:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Třetí
– : –
včera v 15:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Třetí
neděle
8. 9.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
dnes v 10:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Čtvrté
– : –
dnes v 10:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Čtvrté
neděle
8. 9.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
dnes v 12:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Páté
– : –
dnes v 12:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Páté
neděle
8. 9.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
dnes v 14:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Šesté
– : –
dnes v 14:00
@
Plzeň
,
Turnaj VC Plzně, Šesté
sobota
14. 9.
VSK Spartak Děčín
Volejbal Ústí n.L.
so 14. 9. 2024 10:00
@
Sportovní hala Vrchlického 630, Děčín
,
2-U18Z, První
– : –
so 14. 9. 2024 10:00
@
Sportovní hala Vrchlického 630, Děčín
,
2-U18Z, První
sobota
14. 9.
VSK Spartak Děčín
Volejbal Ústí n.L.
so 14. 9. 2024 15:00
@
Sportovní hala Vrchlického 630, Děčín
,
2-U18Z, Druhé
– : –
so 14. 9. 2024 15:00
@
Sportovní hala Vrchlického 630, Děčín
,
2-U18Z, Druhé
sobota
28. 9.
Volejbal Ústí n.L.
BVC Chodov
so 28. 9. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Třetí
– : –
so 28. 9. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Třetí
sobota
28. 9.
Volejbal Ústí n.L.
BVC Chodov
so 28. 9. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
– : –
so 28. 9. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
neděle
29. 9.
TJ Veros Chomutov
Volejbal Ústí n.L.
ne 29. 9. 2024 9:00
@
12 ZŠ Chomutov, akademika Heyrovského 4539, Chomutov
,
KVALIFIKACE KP U16Z, První
– : –
ne 29. 9. 2024 9:00
@
12 ZŠ Chomutov, akademika Heyrovského 4539, Chomutov
,
KVALIFIKACE KP U16Z, První
neděle
29. 9.
VK Teplice
Volejbal Ústí n.L.
ne 29. 9. 2024 10:30
@
12 ZŠ Chomutov, akademika Heyrovského 4539, Chomutov
,
KVALIFIKACE KP U16Z, Druhé
– : –
ne 29. 9. 2024 10:30
@
12 ZŠ Chomutov, akademika Heyrovského 4539, Chomutov
,
KVALIFIKACE KP U16Z, Druhé
neděle
29. 9.
VK Sever Žatec
Volejbal Ústí n.L.
ne 29. 9. 2024 12:00
@
12 ZŠ Chomutov, akademika Heyrovského 4539, Chomutov
,
KVALIFIKACE KP U16Z, Třetí
– : –
ne 29. 9. 2024 12:00
@
12 ZŠ Chomutov, akademika Heyrovského 4539, Chomutov
,
KVALIFIKACE KP U16Z, Třetí
říjen 2024
sobota
5. 10.
VK Šanov Teplice
Volejbal Ústí n.L.
so 5. 10. 2024 10:00
@
Hotelová škola, Smetanovo náměstí 786, Teplice
,
2-U18Z, Páté
– : –
so 5. 10. 2024 10:00
@
Hotelová škola, Smetanovo náměstí 786, Teplice
,
2-U18Z, Páté
sobota
5. 10.
VK Šanov Teplice
Volejbal Ústí n.L.
so 5. 10. 2024 14:00
@
Hotelová škola, Smetanovo náměstí 786, Teplice
,
2-U18Z, Šesté
– : –
so 5. 10. 2024 14:00
@
Hotelová škola, Smetanovo náměstí 786, Teplice
,
2-U18Z, Šesté
sobota
12. 10.
VSK Baník Sokolov
Volejbal Ústí n.L.
so 12. 10. 2024 10:00
@
Jiskra, Maxima Gorkého 280, Sokolov
,
2-U18Z, Páté
– : –
so 12. 10. 2024 10:00
@
Jiskra, Maxima Gorkého 280, Sokolov
,
2-U18Z, Páté
sobota
12. 10.
VSK Baník Sokolov
Volejbal Ústí n.L.
so 12. 10. 2024 14:00
@
Jiskra, Maxima Gorkého 280, Sokolov
,
2-U18Z, Osmé
– : –
so 12. 10. 2024 14:00
@
Jiskra, Maxima Gorkého 280, Sokolov
,
2-U18Z, Osmé
neděle
20. 10.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 20. 10. 2024 9:00
,
KP U16Z, První
– : –
ne 20. 10. 2024 9:00
,
KP U16Z, První
neděle
20. 10.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 20. 10. 2024 11:00
,
KP U16Z, První
– : –
ne 20. 10. 2024 11:00
,
KP U16Z, První
neděle
20. 10.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 20. 10. 2024 13:00
,
KP U16Z, První
– : –
ne 20. 10. 2024 13:00
,
KP U16Z, První
sobota
26. 10.
Volejbal Ústí n.L.
SKV Ústí n.L.
so 26. 10. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Deváté
– : –
so 26. 10. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Deváté
sobota
26. 10.
Volejbal Ústí n.L.
SKV Ústí n.L.
so 26. 10. 2024 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Desáté
– : –
so 26. 10. 2024 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Desáté
listopad 2024
sobota
9. 11.
Volejbal Ústí n.L.
VSK Spartak Děčín
so 9. 11. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Jedenácté
– : –
so 9. 11. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Jedenácté
sobota
9. 11.
Volejbal Ústí n.L.
VSK Spartak Děčín
so 9. 11. 2024 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Dvanácté
– : –
so 9. 11. 2024 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Dvanácté
neděle
17. 11.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 17. 11. 2024 9:00
,
KP U16Z
– : –
ne 17. 11. 2024 9:00
,
KP U16Z
neděle
17. 11.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 17. 11. 2024 11:00
,
KP U16Z
– : –
ne 17. 11. 2024 11:00
,
KP U16Z
neděle
17. 11.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 17. 11. 2024 13:00
,
KP U16Z
– : –
ne 17. 11. 2024 13:00
,
KP U16Z
sobota
30. 11.
BVC Chodov
Volejbal Ústí n.L.
so 30. 11. 2024 10:00
@
Městská sportovní hala Chodov
,
2-U18Z, Třinácté
– : –
so 30. 11. 2024 10:00
@
Městská sportovní hala Chodov
,
2-U18Z, Třinácté
sobota
30. 11.
BVC Chodov
Volejbal Ústí n.L.
so 30. 11. 2024 14:00
@
Městská sportovní hala Chodov
,
2-U18Z, Čtrnácté
– : –
so 30. 11. 2024 14:00
@
Městská sportovní hala Chodov
,
2-U18Z, Čtrnácté
prosinec 2024
neděle
1. 12.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 1. 12. 2024 9:00
,
KP U16Z
– : –
ne 1. 12. 2024 9:00
,
KP U16Z
neděle
1. 12.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 1. 12. 2024 11:00
,
KP U16Z
– : –
ne 1. 12. 2024 11:00
,
KP U16Z
neděle
1. 12.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 1. 12. 2024 13:00
,
KP U16Z
– : –
ne 1. 12. 2024 13:00
,
KP U16Z
sobota
7. 12.
Volejbal Ústí n.L.
VK Šanov Teplice
so 7. 12. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Patnácté
– : –
so 7. 12. 2024 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Patnácté
sobota
7. 12.
Volejbal Ústí n.L.
VK Šanov Teplice
so 7. 12. 2024 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Šestnácté
– : –
so 7. 12. 2024 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Šestnácté
neděle
15. 12.
Volejbal Ústí n.L.
Turnajový soupeř
ne 15. 12. 2024 9:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
– : –
ne 15. 12. 2024 9:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
neděle
15. 12.
Volejbal Ústí n.L.
Turnajový soupeř
ne 15. 12. 2024 11:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
– : –
ne 15. 12. 2024 11:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
neděle
15. 12.
Volejbal Ústí n.L.
Turnajový soupeř
ne 15. 12. 2024 13:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
– : –
ne 15. 12. 2024 13:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Čtvrté
leden 2025
sobota
11. 1.
Volejbal Ústí n.L.
VSK Baník Sokolov
so 11. 1. 2025 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Sedmnácté
– : –
so 11. 1. 2025 10:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Sedmnácté
sobota
11. 1.
Volejbal Ústí n.L.
VSK Baník Sokolov
so 11. 1. 2025 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Osmnácté
– : –
so 11. 1. 2025 14:00
@
Stará 99, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Osmnácté
neděle
12. 1.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 12. 1. 2025 9:00
,
KP U16Z, Páté
– : –
ne 12. 1. 2025 9:00
,
KP U16Z, Páté
neděle
12. 1.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 12. 1. 2025 11:00
,
KP U16Z, Páté
– : –
ne 12. 1. 2025 11:00
,
KP U16Z, Páté
neděle
12. 1.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 12. 1. 2025 13:00
,
KP U16Z, Páté
– : –
ne 12. 1. 2025 13:00
,
KP U16Z, Páté
neděle
19. 1.
SKV Ústí n.L.
Volejbal Ústí n.L.
ne 19. 1. 2025 10:00
@
Resslova 210, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Devátenácté
– : –
ne 19. 1. 2025 10:00
@
Resslova 210, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Devátenácté
neděle
19. 1.
SKV Ústí n.L.
Volejbal Ústí n.L.
ne 19. 1. 2025 14:00
@
Resslova 210, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Dvacáté
– : –
ne 19. 1. 2025 14:00
@
Resslova 210, Ústí nad Labem
,
2-U18Z, Dvacáté
únor 2025
sobota
1. 2.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 1. 2. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 1
– : –
so 1. 2. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 1
sobota
1. 2.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 1. 2. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 1
– : –
so 1. 2. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 1
sobota
8. 2.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 8. 2. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 3
– : –
so 8. 2. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 3
sobota
8. 2.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 8. 2. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 4
– : –
so 8. 2. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 4
březen 2025
sobota
1. 3.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 1. 3. 2025
,
2-U18Z, Nadstavba 6
– : –
so 1. 3. 2025
,
2-U18Z, Nadstavba 6
sobota
1. 3.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 1. 3. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 5
– : –
so 1. 3. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 5
sobota
15. 3.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 15. 3. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 7
– : –
so 15. 3. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 7
sobota
15. 3.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 15. 3. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 8
– : –
so 15. 3. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 8
neděle
23. 3.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 23. 3. 2025 9:00
,
KP U16Z, Šesté - Finálové
– : –
ne 23. 3. 2025 9:00
,
KP U16Z, Šesté - Finálové
neděle
23. 3.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 23. 3. 2025 11:00
,
KP U16Z, Šesté - finálové
– : –
ne 23. 3. 2025 11:00
,
KP U16Z, Šesté - finálové
neděle
23. 3.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 23. 3. 2025 13:00
,
KP U16Z, Šesté - finálové
– : –
ne 23. 3. 2025 13:00
,
KP U16Z, Šesté - finálové
sobota
29. 3.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 29. 3. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 9
– : –
so 29. 3. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 9
sobota
29. 3.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
so 29. 3. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 10
– : –
so 29. 3. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 10
duben 2025
neděle
6. 4.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
ne 6. 4. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 11
– : –
ne 6. 4. 2025 10:00
,
2-U18Z, Nadstavba 11
neděle
6. 4.
NADSTAVBA 2 U18Z
NADSTAVBA 2 U18Z
ne 6. 4. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 12
– : –
ne 6. 4. 2025 14:00
,
2-U18Z, Nadstavba 12
pátek
18. 4.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
pá 18. 4. 2025 9:00
,
MČR - KVALIFIKACE, První
– : –
pá 18. 4. 2025 9:00
,
MČR - KVALIFIKACE, První
sobota
19. 4.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
so 19. 4. 2025 9:00
,
MČR - KVALIFIKACE, Druhé
– : –
so 19. 4. 2025 9:00
,
MČR - KVALIFIKACE, Druhé
neděle
20. 4.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 20. 4. 2025 9:00
,
MČR - KVALIFIKACE, Třetí
– : –
ne 20. 4. 2025 9:00
,
MČR - KVALIFIKACE, Třetí
květen 2025
sobota
3. 5.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
so 3. 5. 2025 9:00
,
MČR - FINÁLE, První
– : –
so 3. 5. 2025 9:00
,
MČR - FINÁLE, První
sobota
3. 5.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
so 3. 5. 2025 12:00
,
MČR - FINÁLE, Druhé
– : –
so 3. 5. 2025 12:00
,
MČR - FINÁLE, Druhé
sobota
3. 5.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
so 3. 5. 2025 15:00
,
MČR - FINÁLE, Třetí
– : –
so 3. 5. 2025 15:00
,
MČR - FINÁLE, Třetí
neděle
4. 5.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 4. 5. 2025 9:00
,
MČR - FINÁLE, Čtvrté
– : –
ne 4. 5. 2025 9:00
,
MČR - FINÁLE, Čtvrté
neděle
4. 5.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 4. 5. 2025 12:00
,
MČR - FINÁLE, Páté
– : –
ne 4. 5. 2025 12:00
,
MČR - FINÁLE, Páté
neděle
4. 5.
Turnajový soupeř
Volejbal Ústí n.L.
ne 4. 5. 2025 15:00
,
MČR - FINÁLE, Šesté
– : –
ne 4. 5. 2025 15:00
,
MČR - FINÁLE, Šesté